درباره راهکار پویش

باما همراه باشید

افتخار میکنیم که تیم راهکار پویش توانسته ۱۰ سال موفقیت های بی نظیری را در سطح کشور بدست آورده است. 

مواردی چون راه اندازی سامانه های کشوری ، فروشگاه های پربازدید و سریع تحت وب ، راه اندازی سیستم هایی تحت پوز بانکی ، برپایی سیستم های تردد و حضور و غیاب، سامانه های متعدد  و صدها موارد دیگر…

ما همیشه بدنبال جدیدترین متدها برای جذب پروژه هستیم و در این راه ثابت قدم هستیم . زیرا یکی از اصول راهکار پویش مواجه شدن با چالش ها و امکانات جدید می باشد . می کوشیم یکی از بهترین باشیم در نهایت در خدمت شما . 

بدنبال راهکاری نوین دیجیتالی

تیم فناوری اطلاعات راهکار پویش با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرا در حوزه فناوری اطلاعات به شرکت های داخلی و خارجی، کار خود را از سال ۹۰ آغاز نمود.

در این راه سعی بر آن داریم تا خالق پروژه های درخشانی باشیم. بر این مهم آگاهیم که تجربه در کنار دانش می تواند بهترین خروجی را داشته باشد، پس بر آن هستیم تجربه تخصصی حاصل شده از صرف سالیان در پروژه های بزرگ کشوری را به همراه دانش روز برای پیشرفت پروژه ها به کار گیریم تا به موفقیت جمعی برسیم.

ارزش های ما

ارزش های ما، مواردی هستند که در طول روابط کاری برای برآورده کردن و زنده نگاه داشتن آن ها تلاش می کنیم.
تمرکز بر خواسته های مشتریان در مجموعه ما اصل بر روابط طولانی مدت می باشد، با توجه به این اصل رعایت تمامی موارد حرفه ای مانند ارتباط گیری مستمر ، پشتیبانی حرفه ای و صداقت از اصول راهکار پویش می باشد.

یکی از بارز ترین تفاوت های راهکار پویش با دیگر شرکت های مطرح درآن است که راهکار پویش  مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز را به صورتی یکپارچه به مشتریان ارائه می دهد. در نتیجه تعامل شما با تنها یک مجموعه و در نهایت پایین آوردن هزینه پروژه و ریسک پذیری آن می باشد .

برند شما برند ما

ارج نهادن به برند شرکت یکی از مهمترین اصولی می باشد که راهکار پویش همیشه در نظر دارد. زیرا در ابتدای امر شرکت شما را از آن خود میپنداریم و همیشه در نگهبانی از از این اصل کوشا هستیم و خواهیم بود .

راهکار پویش در ۴ اصل همیشه ثابت قدم می باشد و این جزو افتخارات ما محسوب می گردد .  

  • مشتری مداری
  • پشتیبانی 
  • قیمت مناسب
  • صداقت و راز داری

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

بروز رسانی از تکنولوژی صرف شده در پروژه ها، همیشه برای تیم ما مهم و ضروری می باشد . تمام سعی خود را داریم تا با بروزرسانی های مداوم از مشکلات آتی جلوگیری نماییم . برخی از تکنولوژی های مطرح مورد استفاده : 

.Net Core, React, Next Js, Python,java, ORM, Micro Service, CLI, Restful Api, JWT, MSSQL, Mysql, Sqllite, Geometry, EPayment, AFC, Tailwind, TypeScript, Node.js, Git, Sass, Microsoft IIS, Java script, graphQL, micro front, jquery,

 

کلام آخر

ما در کنار شما دیده میشویم . خدمت حرفه ای برازنده مجموعه شماست . 

با تشکر